• ד״ר אביב קרמר

מתיחת פנים (FACELIFT)


מתיחת פנים היא טיפול הבחירה כשזה נוגע להצערת פנים מקסימלית. המטרה בניתוח מתיחת פנים היא לא הרדמה והידוק העור הרפוי והנפול אלא גם להרים את הרקמה אשר נמצאת מיד מתחת לעור למיקום יותר צעיר וטבעי. בחלוף השנים כח המשיכה, חשיפה לשמש ומתח משאירים את אותותיהם על עור הפנים, וניתוח מתיחת פנים יכול להפוך שינויים אלו ולהביא למראה צעיר יותר ורענן. במרפאות ד"ר קרמר אנחנו מבינים ששינויי הגיל בפנים מורכבים מגורמים רבים החל מאיבוד נפח חיוני, צניחה של אזור הלחיים וקו הלסת, הופעת מלאות בצידי הסנטר ("בולדוג"), העמקת כפלים והופעת קמטים וקמטוטים. במקרים רבים קו הלסת יאבד את הגדרתו ושינויים בצוואר יתרמו למראה מבוגר. אין שני פנים שמתבגרים באופן זהה, ופני הממטופלים יכולים לעבור חלק, רוב או אפילו את כל השינויים הללו. זו הסיבה שהשיטה שלנו במתיחת פנים הינה בהתאמה אישית ונתפרת באופן אישי וייחודי עבור כל מטופל ומטופלת על פי צרכיו.

בידיו המנוסות של כירורג פלסטי מנוסה כד"ר קרמר ניתן להגיע למראה צעיר, טבעי אשר מחזיק לאורך זמן. ד"ר קרמר מבין את הקשרים והיחסים בין עצמות הפנים, הרקמות הרכות והעור ויכול לשלב מגוון של שיטות ניתוחיות בכדי להקטין את שינויי הזמן תוך כדי שמירה על מראה טבעי ופרופורציונלי של הפנים והצוואר.

במרפאות ד"ר קרמר אנו מבינים שכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר זה לא מספיק להשתמש בטכניקה המסורתית למתיחת פנים. אנו נוקטים בגישה אומנותית שמשלבת ניתוחים חדשניים למתיחת פנים יחד עם טכניקות מתקדמות נוספות להצערת עור הפנים. ניתן לשלב פרוצדורות נוספות יחד עם ניתוח מתיחת הפנים על מנת להעניק מראה אחיד והרמוני. זה כולל שילוב של הרמת עפעפיים, הרמת גבות, מתיחת צוואר או הגדלת סנטר כמו גם טיפולים זעיר פולשניים כמו שימוש בלייזר להצערת העור, פילינג כימי רפואי ושימוש בחומרי מילוי או הזרקות שומן לתוספת נפח.


7 צפיות0 תגובות