• ד״ר אביב קרמר

ניתוח אף

על פי האיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ניתוח אף הוא באופן קבוע אחד מבין הניתוחים האסתטים הפופולרים ביותר המבוצעים, כאשר מאות אלפי אמריקאים פונים לעבור אותו מדי שנה. עובדה זו אינה מפתיעה בהתחשב בכך שהאף הינו האיבר הבולט ביותר בפנים. לכל שינוי מזערי באף ישנה השפעה דרמטית לא רק על מראה האף עצמו אלא גם על כל המראה הכולל של הפנים. זו בדיוק הסיבה שיש לעשות ניתוח אף רק אצל מנתח מנוסה אשר מבין איך כל תווי הפנים משפיעים אחד על השני.

ד"ר אביב קרמר מתאים גישה אומנותית, היורדת לפרטים ותפורה למידותיו של כל מטופלת ומטופל. המטרה של ניתוח אף היא לשפר את האסתטיקה הכוללת של הפנים בדרך הטבעית ביותר הניתנת להשגה ולא ליצור אף לדוגמא הזהה בגודל ובצורה אצל כולם. בין את מעוניינת בשיפור מראה, גודל, פרופורציות של אפך, להסיר גבנון, לעצב מחדש את הנחיריים או לשנות את קצה האף אנחנו יכולים לעזור.

במרפאות ד"ר אביב קרמר אנחנו מודעים לכך שלכל מטופל ישנן מטרות ייחודיות לו ומבנה אנטומי שבלעדי לו. הגישה המותאמת אישית שלנו בניתוחי האף יעזור לך להשיג אף בעל מראה אטרקטיבי ואולי אף חשוב יותר בעל מראה יפה וטבעי יותר כזה שנמצא באיזון הנכון ובהרמוניה המושלמת עם שאר תווי פניך.


29 צפיות0 תגובות